Журналісти-розслідувачі повідомляють, що президента Росії Володимира Путіна в поїздках повідомляють десятьох лікарів, а сам він цікавиться нетрадиційною медициною – наприклад, приймає ванни з екстракту рогів оленів, про це повідомляється у розслідуванні “Проекту” до 70-річчя Путіна.

Дослідивши контракти, журналісти “Проекту” дійшли висновку, що у 2016-2017 роках президента в середньому супроводжували п’ять лікарів. До речі, у листопаді 2016-го Путін не з’являвся на публіці п’ять днів — і в цей період до сочинського санаторію “Русь” заселилося одразу 12 медиків. До 2019 року, пише видання, Путіна супроводжували вже в середньому дев’ять лікарів.

 

“Проект” зазначає, що найчастіше із президентом їздить онколог Євген Селіванов, який також займався проблемами щитовидної залози. Його називають “лікарем, який може першим виявити проблеми із щитовидною залозою, зокрема онкологічні”.

Видання також розповідає про інтерес Путіна до ванн з екстракту пантів (м’яких незакостенілих рогів маралів).

Першим у російській еліті пантовими ваннами зацікавився Сергій Шойгу, тоді голова МНС. У середині нульових він вперше привіз президента на Алтай і переконав його на користь процедури — нібито вона покращує роботу серцево-судинної системи та омолоджує шкіру. 

Зазначимо, Крістофер Стіл, колишній керівник британської розвідки MI6 переконаний, що президента росії володимира путіна або відсторонять, або вб’ють.

У своєму інтерв’ю  для Sky News він додав, що не може собі уявити, яким чином Володимир Путін повернеться на міжнародну арену. Тож, швидше за все, його або приберуть, або вб’ють.

Крістофер Стіл підкреслив, що з Путіним неможливо буде вести справи, коли війна проти України завершиться. Ба більше, він також висловив недовіру очільнику Росії, адже має сумніви, що останній не зірве мирні домовленості.

Водночас ексглава британської розвідки додав, що війна таки “закінчиться якоюсь угодою”. Таким була його відповідь на питання, що буде, якщо Путін зайде настільки далеко, що мирні переговори просто не відбудуться.