У Duty Free товари не обкладаються податком, тому коштують дешевше. Особливо вигідно в магазинах безмитної торгівлі купувати одяг, парфумерію, аксесуари, годинники і окуляри, передає Корупція.Інфо
Популярне: На Волині поліцейського судитимуть за хабар. Від цієї суми мову віднімає
Оновлювати гардероб відповідно до нових трендів хочеться регулярно. Але далеко не у кожного є така можливість.
1. Перш ніж йти за обновками, загляньте ще раз в шафу
Перегляньте вміст своєї шафи, щоб не купувати одні й ті ж фасони і кольори. Також зверніть увагу на речі, які ні з чим носити. Наприклад, на спідниці, до яких немає "верху", або сукні, до яких немає відповідного взуття та аксесуарів.
За підсумками ревізії гардероба краще скласти список необхідних покупок і з ним вирушати в магазин – це утримає вас від зайвих і необдуманих витрат.
2. Використовуйте промокод на першу покупку
Більшість інтернет-магазинів пропонують знижку 10-15% всіх, хто підписався на їх розсилку і робить покупку вперше. З одного боку, знижка невелика, але економія в разі дорогої покупки може бути істотною. Промокод при таких акціях надсилають поштою.
3. Великі покупки під час поїздок за кордон
Такі речі як шкіряна куртка, дизайнерська сумка, хутряний одяг або аксесуари можуть обійтися набагато дешевше, якщо купити їх за кордоном, а не вдома. При цьому можна повернути частину грошей, скориставшись Tax Free. Дізнатися інформацію про мінімальну суму покупки, при якій здійснюється Tax Free в кожній окремій країні, можна на відповідному сайті.
І не забудьте під час оплати товару попросити продавця оформити чек для повернення ПДВ. Для його заповнення будуть необхідні дані закордонного паспорта (візьміть цей документ з собою).
4. Заглядайте в магазини Duty Free в аеропортах
У Duty Free товари не обкладаються податком, тому коштують дешевше. Особливо вигідно в магазинах безмитної торгівлі купувати одяг, парфумерію, аксесуари, ювелірні прикраси, годинники, окуляри і вироби зі шкіри. І найчастіше це останні новинки зі світу моди, причому для іменитих брендів ціни цілком прийнятні.
Важливо розуміти, що купити в Duty Free можна лише речі дорогих і престижних марок і навряд чи варто розраховувати на більш дешеві бренди.
5. Користуйтеся бонусною системою
Система нарахування бонусів на карту постійного клієнта є у багатьох магазинів. Причому бонуси не обов'язково збирати, купуючи в магазині. Їх часто дарують, наприклад, на день народження. Так можна урвати знижку до 30% в деяких магазинах.
6. Користуйтеся онлайн-сервісами для порівняння цін в інтернет-магазинах
Якщо зайти на пошуковик по магазинах модного одягу і вбити в рядок пошуку точну назву потрібного предмета одягу, то можна переконатися, що одні й ті ж спідниця, сукня або туфлі в різних інтернет-магазинах коштують по-різному.
7. Підпишіться на акаунти ваших улюблених брендів в соцмережах
На офіційних сторінках брендів в Instagram і Facebook часто публікують промокодом для отримання додаткової знижки, а також саму оперативну інформацію про розпродажі.
8. Беріть участь в спільних покупках
Купуючи одяг у фірмових магазинах, ми переплачуємо за рекламу, обслуговування, оренду приміщення і т. д. Величезний ланцюжок посередників помітно збільшує вартість товару.
Спільна покупка – це придбання товару групою людей за зниженими цінами. Люди об'єднуються в групу і купують товар за оптовою ціною. Це відмінна можливість заощадити на одязі. Знайти сайти спільних покупок, зручні саме для вас, можна на безкрайніх просторах інтернету і в соцмережах.
9. Звертайте увагу на партнерські промокоди у популярних блогерів в соцмережах
При замовленні одягу і косметики з різних сайтів можна скористатися партнерськими промокодом для отримання знижки, які розміщують популярні блогери на своїх сторінках в соцмережах.