Олег Жданов —  військовий експерт пояснив, що зараз дуже вдалий момент для знищення Кримського мосту, оскільки море штормить, а отже, погода грає на руку ЗСУ.

Офіцер ЗСУ однозначно відповів на запитання про зволікання з ліквідацією Керченського мосту.

«Я думаю, що зброя вже є. Судячи з того, що ракети до Керчі дістають, значить, до мосту теж дістати можуть. Ще раз кажу, що тут, мабуть, є якісь критерії чи обставини, про які ми не знаємо». Я схиляюся до того, що тут потрібне політичне рішення на руйнування Керченського мосту», — зауважив Жданов.

Після цього військовий експерт додав.

«Зараз ситуація навіть дуже унікальна на нашу користь, бо шторм зніс практично всі загородження, які стояли перед Керченським мостом, і водна гладь, в принципі, відкрита. Ракетами ми дістати можемо. Мені здається, що тут просто не вистачає політичного рішення від нашого політичного керівництва. Якщо рішення буде, то військові виконуватимуть таке завдання», — зазначив військовий експерт.

Додамо, кримський міст постраждав після серйзного шторму – найбільшого за 100 років у Чорному морі. 

«По всій Керченській протоці плавають пластикові бочки загороджень Кримського мосту», – ідеться в публікації одного з телеграм-каналів.

Утім, достеменно не відомо, чи захист зірвала негода, чи його зняли самі росіяни. Речник ВМС Дмитро Плетенчук сказав, що зараз цю інформацію уточнюють. В будь-якому разі споруда має бути знищена, окупантам варто готуватись до неминучого.