В Мукачеві Закарпатської області в лікарні помер хворий на кір 12-річний хлопчик.

Трагедія сталася, в суботу 27 жовтня. Вранці, близько 7:00 години, 12-річний хлопчик з села Страбичово був доставлений в Закарпатську обласну дитячу лікарню в інфекційне відділення. Стан хлопчика на той момент був уже середньої тяжкості.

Як розповів головний лікар дитячої обласної лікарні Роман Шніцер, попередньо лікарі діагностували у нього кір.

"Захворювання було вже десь близько тижня на дому. За медичною допомогою раніше до нас не звертався. Привит не був. Тобто маємо запізніле надходження", – заявив лікар.

Шніцер пояснив, що стан хлопчика різко погіршився, і його перевели в реанімаційне відділення.

"Уже були холодні кінцівки, порушення мікроциркуляції, його відразу перевели в реанімаційне відділення. Там тривала негативна динаміка, падіння тиску, розлади життєво важливих органів, і на цьому тлі наступила смерть у дитини. Такий миттєвий перебіг хвороби", – зазначив він.

Чому батьки не звернулися за допомогою раніше, поки не відомо. Разом з тим, вони звернулися в міліцію із заявою про неналежне виконання своєї роботи лікарями.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

У Мукачівському районному відділі поліції розповіли, що відомості внесені в ЄРДР, відкрито провадження за ч.2 статті 140 КК – неналежне виконання професійних обов'язків медичним працівником.

У лікарні зазначили, що спочатку проведуть всі експертизи, а вже за їхніми висновками будуть діяти далі.

"Ми повинні мати результати судово-медичної експертизи, ми чітко повинні знати причину смерті дитини і підтвердити її на судово-медичному розтині. Були взяті імуноглобуліни щоб підтвердити діагноз кору, а це не швидко робиться. І тільки після цього ми можемо проводити подальші дії. це стосується вже останнього етапу лікування коли він поступив до нас в лікарню, – пояснив Шніцер.

Лікар також підкреслив, що перед цим потрібно провести комісійне обстеження, чому дитина не була щеплена.