Гарі Лінекер – колишній капітан збірної Англії з футболу пообіцяв у разі чемпіонства його рідного клубу "Лестер Сіті" провести телепередачу на "Бі-бі-сі" в трусах, повідомляє Корупція.інфо

orig_147116258132520

У грудні 2015 року, "Лисиці", які раніше вважалися аутсайдерами, сенсаційно обіграли 2:1 чемпіона попереднього сезону "Челсі", прославлений форвард зробив необережний твіт:

"Якщо" Лестер "виграє Прем'єр-лігу, я проведу першу передачу "Матч дня" в новому сезоні в нижній білизні ".

За підсумками сезону "Лестер" зайняв перше місце, випередивши найближчого переслідувача "Арсенал" на десять очок.

"Коли я зробив цей дурний твіт, я точно знав, що у "Лестера" немає жодних шансів виграти Прем'єр-лігу. Ніяких. Це сталося, але це було дивом, це було здорово",

– пояснював Лінекер.

Поставши перед телеаудиторії в трусах, Лінекер зберіг незворушний вираз обличчя, в той час як запрошені в студію експерти Алан Ширер і Іан Райт не могли стримати сміх.

Лінекер залишався в негліже весь час, поки Ширер і Райт обговорювали перший невдалий матч "Лестера" в новому сезоні. Лише коли експерти перейшли до іншого матчу, він заявив:

"Досить займатися дурницями – я пішов одягатися!".

Незабаром Лінекер повернувся в студію – на ньому були штани і сорочка.

Однак деяким глядачам здалося, що ведучий не до кінця виконав обіцянку, вони заявили, що Лінкер мав провести передачу в плавках а не сімейних трусах. 

Гарі Лінекер провів за "Лестер" 194 матчі, забивши 95 голів. Зараз 55-річний колишній форвард працює футбольним коментатором і телеведучим програми" BBC Sport"