В місті Ічня Чернігівської області через вибухи й пожежі на території 6-го арсеналу Командування сил підтримки Збройних Сил України (в/ч А-1479) почалася справжня паніка, жителів евакуюють.

Як в соцмережах розповідають очевидці, люди навіть пішки покидають місто.

При цьому силами ДСНС уже вивезено із небезпечної зони до10 тисяч осіб.

За повідомленням рятувальників, територія 6 ​​арсеналу Міністерства оборони поблизу смт. Дружба, де сталися вибухи боєприпасів, становить 682,6 га, із них технічна територія — 402 га. Із зони можливого ураження евакуйовано до 10 тис. осіб.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня"З 4:22 закрито повітряний простір у радіусі 20 км. Рух залізничного та автомобільного транспорту припинено", — повідомляє ДСНС.

На місце події направлено 220 рятувальників і 60 одиниць техніки, у тому числі 21 піротехнічний розрахунок загальною чисельністю 105 осіб і 39 одиниць техніки, посилені наряди Нацполіціі із Києва та Київської області кількістю 150 осіб, а також Нацгвардії — 100 осіб із підготовленими бронегрупи для патрулювання місця події.

Вибухи чути далеко за межами населеного пункту. У будинках місцевих жителів тремтіли люстри, вилітали шибки у вікнах і обсипалася плитка.

"Штори, люстри, усе трясеться! Сидіти нереально!", "Біжіть, вас приймуть у будь-якому будинку!" — пишуть у коментарях. Люди йдут пішки з Ічні. Мешканці навколішніх сіл у паніці. У соцмережах люди пишуть, що вибухи з Ічні чутно і у Прилуках, і у Сосниці.‡агрузка...