Народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Лещенко пояснив, чому лідеру «Батьківщини» Юлії Тимошенко та чинному Президенту України Петру Порошенко варто побоюватися співака Святослава Вакарчука.

«Петру Порошенко потрібно створити реальність цих трьох тем – віра, мова і армія. Він буде їх крутити до виборів, намагаючись створити собі нове електоральне ядро. Порошенко, насправді, не потрібно 50% на виборах. Він порахував, що йому головне потрапити до другого туру проти Тимошенко. Він вважає, що у Тимошенко негативний рейтинг вище ніж позитивний, тому, якщо він пройде з нею до другого туру, то переможе її тільки за рахунок її антирейтингу. Завдання, яке вирішує Порошенко – це потрапити до другого туру », – пояснив нардеп.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

За словами політика, є ще такий фактор як Святослав Вакарчук, який може «сплутати всі карти». Якщо він потрапить до другого туру, то задавить їх, це підтверджує соціологія.

«Він проявляє таку активність – виступає на конференціях, дає стільки інтерв'ю, що це не схоже на активність звичайного співака. Я думаю є плани про яких він не заявляє. Ближче до виборів вони проясняться », – відповів Сергій Лещенко на питання журналіста про те, чи буде співак знову йти в політику.