Екс-президент Грузії і екс-губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі в інтерв'ю Радіо Свобода заявив, що Володимира Зеленського не варто порівнювати з близьким йому олігархом Ігорем Коломойським.

"У мене завжди були  дуже складні стосунки з Коломойським. Але я не вважаю, що сьогодні він великий фактор в українській політиці, так, у нього є телеканал, який він особисто контролює і працює над змістом. Але інших важелів, особливо у Коломойського зараз в Україні немає. 

Зеленського міряти мірками Коломойського – не справедливо, це по-перше. По-друге, ми не знаємо наскільки Зеленський самобутня людина,  Я думаю, що він ні від кого не буде залежати, а може і повністю буде залежати від багатьох. І я і ми його слабо знаємо, з цього важко щось прогнозувати ", – заявив Михайло Саакашвілі.

Як зазначив Саакашвілі той факт, що Зеленський не політик, є ключовим його плюсом.

"Він же не політик, в цьому його великий плюс. Йому сказали: « Ми знайшли ваші гроші в Росії ». А він каже:« Це чесно зароблені гроші, йдіть ви в баню. 

Якби це сказав політик, йому  відразу мінус. А коли Зеленський говорить – для людей нормально, прийнятно. Я думаю просто він справжній ", – сказав Саакашвілі.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Окремо Михайло Саакашвілі підкреслив, що Володимиру Зеленському необхідно відверто заявити про свою недосвідченість.

"Так, я багато чого не розумію, але ось моя команда» і представити свою команду. Команда Зеленського ключове, що може переконати виборця ", – додав екс-президент Грузії.

Саакашвілі вважає, що в українців вистачить рішучості проголосувати за Зеленського.

«Так українці хочуть відправити на смітник старий політичний клас, так вони вважають, що вони всі одного поля ягода. Так в цьому є своя правда. Але я не знаю чи не затруситься у них рука в останній момент голосувати зовсім вже за "недосвідченого". 

Наприклад в Польщі є Дуля такий співак, який завжди набирав 25-30%. А потім більше 30 не набирає, тому що в останній момент, щось поляків ступорить. Тому буде або нічого, або буде ефект «П'яти зірок», коли все одно він пройде на перше місце », – заявив Саакашвілі в інтерв'ю.