Головний редактор газети «Дзеркало тижня», журналістка Юлія Мостова дала інтерв'ю телеведучому Дмитру Гордону.

Інтерв'ю тривало більше трьох годин. Де дружина кандидата в президенти Анатолія Гриценка розповідала про політиків і свої думки про них.

Мостова заявила, що часто прямо отримувала інформацію від президентів України, про своє ставлення до різних главах країни, про свою дружбу з Юлією Тимошенко і мільйон доларів від Павла Лазаренка. А також Мостова назвала медведчука "ворого".

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

"Медведчук щиро ненавидить все українське, це моя суб'єктивна точка зору. Це родом з сім'ї і з обмежень, які були накладені на його життя походженням батька. 

У інтерв'ю з Медведчуком (на 112 каналі) було так багато брехні від чоловіка, який вважає, що він схопив бога за бороду, він на кімоно повис, навіщо йому якось брехати? У нього під пальцями партії, канали, ЗМІ, радикалізувати АТОшні організації. Це дуже комплексний чоловік, у нього комплексний ресурс. Але коли я почула від нього якісь речі, які не відповідають дійсності по дрібницях, я побачила розгубленість. 

Медведчук це сьогодні в Україні впливова фігура, соромно обставина. Ця обставина виникла і виросла з несистемності, жадібності, інфантильності і непрофесіоналізму. Я не пам'ятаю щоб він був таким міцним як зараз."-розповіла Мостова.