Інститут вивчення війни повідомив, що ЗСУ провели декілька успішних контратак на Авдіївському напрямку, однак окупаційні сили все ще намагаються захопити місто і наносять жорсткі удари.

Геолокаційні знімки, опубліковані 5 і 6 грудня, вказують на невелике просування російських військ на схід від Степового і на південний схід від Авдіївки.

Російські військові блогери також стверджували 6 і 7 грудня, що російські війська просунулися поблизу Степового, на схід від Авдіївки, і в промисловій зоні на південний схід від Авдіївки. 

Генштаб України повідомив, що українські війська відбили російські атаки на схід від Новобахмутівки та поблизу Степового, Авдіївки, Сєверного, Тоненького та Первомайського.

Російські військові блогери стверджували, що російські війська також атакували поблизу Новокалинового та Авдіївського коксохімічного заводу.

Окрім цього за останню добу командування ЗСУ підтвердило, що російські окупаційні війська значно збільшили кількість бойових зіткнень на Таврійському напрямку, ворог дуже активно використовує БПЛА та авіацію.

За словами речника ОСУВ «Таврія» полковника Олександра Штупуна, в районі Авдіївки за добу відбито 34 атаки окупантів, ворог намагався йти вперед східніше Новобахмутівки, в районах Степового, Авдіївки, Сєвєрного, Тоненького і Первомайського.

Противник дуже активно обстрілює саму Авдіївку та позиції Сил оборони довкола міста.

На Мар’їнському напрямку також не спадає активність. Там відбито за добу 17 ворожих атак у районах Красногорівки, Мар’їнки і Новомихайлівки.