ЗСУ продовжують «вгризатися» в основну лінію оборони ворога на Півдні. Після успішних дій ЗСУ, російське командування на Токмацькому напрямку вирішило вивести частину своїх військ.

Деталі щодо дій противника повідомив військовий оглядач Костянтин Машовець.

За його словами, таке рішення командування РФ прийняло у зв’язку з тимчасовим затишшям. Дії ЗСУ дотепер на цьому відтинку фронту не давали жодної можливості по виведенню військ. Однак зараз ворог розпочав процес «переформатування» свого оперативного резерва на цьому напрямку.

«За великим рахунком, особливо вагомих сил й засобів виділити до його складу, воно поки не має можливості, але завдяки стабілізації ситуації на першій позиції свого головного рубежу оборони на Токмацькому напрямку, а також ряду контр-атак й обмеженому перегрупуванню військ з інших оперативних напрямків, російське командування все ж-таки отримало можливість певну частину своїх військ зі складу УВ «Запорожье» та «Восток» вивести у резерв», — зазначив він.
А що ви думаєте з цього приводу? Ставте лайк та пишіть свої думки у коментарях.

В даний час погода на полі бою перемінлива. Незважаючи на ці обставини, російські опиняються в незручному становищі. Про це повідомив військовий експерт, льотчик-інструктор та полковник запасу ЗСУ Роман Світан. Він зазначив, що Сили оборони України можуть спробувати наступати в одному напрямку, але успіх залежить від наявності техніки та особового складу.

За словами експерта, наразі російські війська перекинули кілька бригад резерву з Токмака на лівобережжі Херсонщини, але окупанти не мають інших вільних резервів. Вони намагаються чинити опір наявним силам, але через 1,5-2 тижні можуть прибути нові підрозділи з Росії.