Лідер Української добровольчої армії Дмитро Ярош привітав рішення націоналістичних сил про єдиного кандидата в президенти.

Про це він написав у своєму Fаcebook.

"Сподіваюсь, що національна ідея та постать Руслана Кошулинського стануть об'єднуючими факторами не тільки для націоналістів і не тільки на виборах, а для широкого українського патріотичного фронту на різних ділянках суспільного життя…

Утвердження ідеї державності української нації та протидія прокремлівським реваншистам – головні завдання для українців на найближчу перспективу. І найважливіше, щоб за виборчими процесами ми, українці, не забули, що йде війна за незалежність і соборність. 

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Бо, як правило, ворог б'є тоді, коли цього не сподіваєшся. Знаю, що у кремлівських карликів нічого не вийде і вони будуть горіти в пеклі. Впевнений, що ми здолаємо всі непорозуміння та труднощі та перемога буде за нами", – наголосив Ярош.

Додамо, що раніше нардеп заявляв: Особисто не претендую на жодні мандати і посади. Вважаю виваженою та правильною відмову Олега Тягнибока від участі в президентських виборах. 

Вважаю пропозицію партії "Свобода" про висунення Руслана Кошулинського єдиним кандидатом від націоналістичних організацій логічною та прийнятною. Звертаюсь до націоналістів із закликом виступити на виборах об'єднаною силою, розширити політичний фронт до правоцентристського і перемогти заради України", – написав Ярош.

Додамо, що Націоналістичні організації підтримали свободівця Руслана Кошулинського як кандидата в президенти на виборах 2019-го.

Заяву підписали лідери "Свободи", "Правого сектора", Організації українських націоналістів, Конгресу українських націоналістів і "С14". Лідер "Національного корпусу" Андрій Білецький раніше висловлював бажання брати участь у президентській гонці.

"2019 рік буде визначальним для України: або наша країна утвердиться як Українська самостійна соборна держава, або впаде в провалля реваншу промосковських сил. Надзвичайно важливими у цьому є президентські та парламентські вибори. На них треба дати вирішальний бій реваншистам, і лише націоналісти є тими, хто здатен зупинити агентуру Кремля.

Обговоривши політичну ситуацію, ми – повноважні представники націоналістичних організацій – ухвалили рішення підтримати кандидатуру Руслана Кошулинського на президентських виборах 2019-го", – ідеться в заяві.