Кількість втрат окупаційних військ Російської Федерації станом на середину дня п’ятниці, 25 лютого, становить близько 2800 осіб.

Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр на своїй сторінці у Фейсбуці.

Станом на 15:00 год, з початку широкомасштабного вторгнення Росії на територію України, втрати російських складають 2800 осіб.

“З початку відкритого широкомасштабного вторгнення Російської Федерації на територію України, військам країни-загарбника були завдані наступні втрати (орієнтовно): танків – до 80; бойових броньованих машин різних типів – 516; літаки – 10; гелікоптери – 7; особого складу – 2800”, – написала Маляр.

Окрім цього, наявна інформація від Генштабу ЗСУ щодо російського вторгнення:

Ситуація на Київщині. Наразі у Київській області залишаються складними напрямки Буча – Гостомель – Ірпінь. Російські окупаційні війська намагаються прорватися останні 4 години. У Бучі вдалося зупинити пересування колони військової техніки, супротивник покинув техніку та відступив.

На Волинському напрямку активних дій наземних угруповань не відмічено. Авіація противника продовжує демонстраційні дії з території Республіки Білорусь вздовж північної ділянки державного кордону України.

На Поліссі окупанти значними силами продовжують наступ у напрямку міста Києва.
Намагаючись зберегти темпи наступу противник вводить на окремих напрямках другі ешелони угруповань.

Відмічено висування додаткових підрозділів у напрямку Скадовськ.

Втримавши важкі бої підрозділи Об’єднаних сил зупинили просування противника та зберегли свої позиції.

Міст через річку Сіверський Донець в районі населеного пункту Щастя зруйновано.

Підрозділи морської піхоти закріпились на правому березі річки Кальміус.

Інші підрозділи механізованих частин закріпились на визначених рубежах по лінії зіткнення.

Наша система протиповітряної оборони за сьогодні знищила декілька балістичних ракет та як мінімум два літаки ВКС РФ.

Також підрозділ «Півночі» знищив колону ворожої техніки, яка рухалася з боку Ріпок на Чернігів.

ЗСУ зараз відбивають атаки окупантів у Чернігівській області. Сьогодні знищено близько двох десятків танків.

Про це повідомляють в оперативному командуванні “Північ”.

“Підрозділи Оперативне командування “Північ” знищили близько 20 одиниць ворожих танків на менському напрямку на Чернігівщині. Втрати живої сили уточнюються. Також підрозділ «Півночі» знищив колону ворожої техніки, яка рухалася з боку Ріпок на Чернігів. Втрати близько 10-15 одиниць техніки. Чернігів тримає оборону та знищує ворога! Вірте в ЗСУ та підтримуйте!”, – повідомляють в оперативному командуванні.

Окрім цього, Служба безпеки України проводить контррозвідувальні заходи по всій Україні, виявляє диверсантів, агентів спецслужб РФ та поплічників ворога, захищає кібер- та інформаційний простір, спростовує фейки.

Ця робота ведеться спільно зі Збройними Силами України, представниками територіальної оборони. Разом робимо все, аби захистити Україну від ворога!

Станом на зараз від СБУ надійшли наступні новини.

Сьогодні в Києві СБУ затримала громадянина, який представлявся іноземним журналістом. Водночас жодного підтвердження цьому він надати не зміг, а при обшуку в його телефоні було знайдено фотографії розміщення позицій українських військ.

На Харківщині співробітники СБУ затримати чотирьох корегувальників вогню ворожої артилерії.

Триває подальше виявлення ворожих агентів, які ставлять люмінесцентні мітки у різних регіонах країни. Визначено, що агентура Кремля користується програмою в смартфонах «Premise». Такі факти підтверджені у Стрию та інших містах. Тому у випадку громадського затримання таких осіб прохання перевіряти їх мобільні телефони і повідомляти про це силові структури.