ПорошенкоСпільна й скоординована діяльність із силовими структурами допоможе ефективно протистояти брудним ділкам, які заробляють на горі українців

Про це глава держави заявив під час зустрічі з волонтерами, передає Корупція.Інфо із посиланням на прес-службу президента.

На ній було обговорено питання волонтерського контролю у процесі боротьби з корупцією та контрабандою у зоні проведення антитерористичної операції. Глава держави дав низку завдань, що спрямовані на подолання цього явища.

"Волонтерський контроль має стати реальним механізмом боротьби з корупцією у зоні АТО. Впевнений, що спільна й скоординована діяльність із силовими структурами допоможе нам ефективно протистояти брудним ділкам, які заробляють на горі українців", – наголосив Петро Порошенко.

За словами радника президента Юрія Бірюкова, який взяв участь у зустрічі, волонтери акцентували увагу глави держави на проблемах, з якими їм довелося зіткнутися під час роботи із забезпечення Збройних сил.

"Рентабельність контрабанди сягає рівня продажу наркотиків та набуває вражаючих розмірів. Там "ходять" такі гроші, що легко підкупити будь-кого. А волонтери грошей не беруть, їм за державу прикро", – сказав Юрій Бірюков.

У зустрічі також взяли участь волонтери Георгій Тука (група "Народний тил"), Роман Донік та Павло Кащук (група "Комбат UA").