Наразі ситуація саме в районі Вугледару залишається найскладнішою на фронті.

Водночас, якщо ЗСУ просунуться ще на 10 – 15 кілометрів від сусіднього села Павлівка, то зможуть влучати по важливій для росіян залізниці.

Йдеться про залізничне сполучення, яке після “бавовни” на Кримському мосту рятує все лівобережне угруповання окупованих частин Херсонщини та Запоріжжя. Про це в одному з інтерв’ю розповів військовослужбовець ЗСУ та громадський діяч Євген Карась.

Якщо ми переріжемо це залізничне сполучення, то всьому лівобережному угрупованню російських військ будуть “гайки”, – повідомив Карась.

За його словами, російські загарбники вже мають недостатню кількість снарядів, екіпірування та провізії. А після влучань по цій залізниці нестача забезпечення набуватиме критичних об’ємів.

“Істерика, паніка та дезорганізація, яка сталася у росіян після провалу під Вугледаром – це вагомий момент. Це така “бавовна” оперативного масштабу, яка набуває всеросійського значення”, – зауважив військовослужбовець.

Зазначимо: майже по всій лінії фронту від Вугледара до Лисичанська росіяни намагаються здійснювати контрнаступальні дії. Крім того, вони вдалися до нової тактики в Бахмуті – хочуть обійти місто з Півночі. Втім, для цього їм треба взяти або щонайменше обійти Соледар.