Через те, що країна-окупант Росія зазнає неабияких втрат на фронті, медична авіація та інфраструктура Росії не готові до такої кількості поранених окупантів.

Усі медичні заклади Бєлгородської області країни-агресорки повністю забиті російськими військовими. Про це у своєму стрімі розповів військовий експерт Олег Жданов, інформує 24 канал.

Щоденно до госпіталів області надходить велика кількість важкопоранених окупантів. І ворогу нічого не залишається як евакуйовувати їх автобусами до сусіднього Воронежу, оскільки авіація вже не справляється з цим завданням.

Так, це свідчить про те, що Ростовська та Бєлгородська області “забиті під саму зав’язку” пораненими. Ба більше, війна все більше просувається на територію країни-агресорки

Війна все далі просувається вглиб Росії, – зауважив військовий експерт.

Водночас у невизнане Придністров’я дійсно могли стягнути “вагнерівців” через територію Румунії. Але вони становлять більшу загрозу для Молдови, ніж для України, заявив військовий експерт Олег Жданов, коментуючи можливий наступ найманців на Одеську область.

За його словами, Україна повністю готова до ймовірних атак з боку Придністров’я. Втім, станом на зараз вони малоймовірні.

“Там (у Придністров’ї -) розпочалися мітинги на тлі підвищення тарифів. Цілком можливо, що туди перекинули працівників ФСБ, ймовірно й найманців ПВК “Вагнера”, для того, щоб здійснювати вогневу підтримку дій провокаторів. Це все спрямовано проти Молдови. Це в жодному разі не спрямовано проти України. В нас достатньо військ, в нас укріплений кордони з Молдовою, зокрема з Придністров’ям”, – зазначив Жданов.

Експерт нагадав, що окупанти не пішли з боку Придністров’я, коли була загроза висадки десанту. За його словами, росіяни могли атакувати з Придністров’я, якщо основне угрупування російських військ дісталося б до Одеси.