Пішла з життя відома модель і одна з головних муз культового модельєра Іва Сен-Лорана.

У віці 71 року померла Марина Скьяно — модель, фотограф і дизайнер ювелірних прикрас. Вона знімалася для Vogue, займалася розвитком бізнесу Yves Saint Laurent в США, а потім працювала в Calvin Klein і Vanity Fair.

«Ім’я Марини Скьяно назавжди пов’язано з Івом Сен-Лораном, оскільки вона втілила в життя його уявлення про ідеальну сучасну жінку, працюючу жінку, що відчуває себе впевнено в корпоративній чоловічий сфері, адже саме такою вона була під час роботи президентом будинку Yves Saint Laurent в Північній Америці», — зазначила Медісон Кокс, президент Фонду П’єра Берже — Іва Сен-Лорана.

Раніше повідомлялося, що в Канаді помер американо-швейцарський фотограф, кінорежисер і оператор Роберт Франк. Про трагедію повідомив Пітер Макгілл, один із засновників нью-йоркської фотогалереї Pace-MacGill. Франку було 94 роки. Причина його смерті не повідомляється.

Роберт Франк вважається одним з найбільш авторитетних фотографів XX століття і визнаним майстром документальної фотографії. Найвідоміший його твір – фотокнига “Американці”, видана в кінці 1950-х років. У ній зібрані знімки, які фотограф зробив під час подорожі по США. Американське видання книги вийшло з передмовою письменника Джека Керуака.

В якості режисера він зняв фільми «Мені і моєму братові», «Цукрова гора», «Ця пісня для Джека» та інші.