У  Серебрянському лісництві зараз точаться одні з найзапекліших боїв, однак військові повідомляють, що ЗСУ здобули перевагу та ворог фактично близький до пастки.

«Ліс нам допомагає дуже», — кажуть Військові ковельського батальйону 100-ї бригади тероборони.

Саме в лісах танкісти прикривають піхоту на складній ділянці фронту під Лиманом. Саме туди росіяни намагаються відтіснити наші сили, однак декілька днів поспіль зазнають поразки.

А що ви думаєте з цього приводу? Ставте лайк та пишіть свої думки у коментарях

Крім того, напередодні стало відомо, що на Куп’янському напрямку для штурмів українських позицій росіяни все ще використовують підрозділи, сформовані з колишніх ув’язнених шторм, шторм z, шторм v.

«Фіксується присутність колишніх так званих «вагнерів», які теж долучаються до штурмів. Жодних успіхів на даному напрямку російські окупанти не мають», — доповів Сирський.

Він повідомив, що також бойові дії тривають неподалік Іванівки, Синьківки Харківської області.

«На Лиманському напрямку ворог намагається штурмувати в районі Серебрянського лісу. Активно застосовує бомбардувальну, винищувальну авіацію та гелікоптери вогневої підтримки», — повідомив він.

На Бахмутському напрямку російські загарбники не полишають спроб витіснити українські підрозділи з позицій у Кліщіївці. На цьому напрямку ворог активізував використання дронів-камікадзе. Успіхи у ворога на цьому напрямку відсутні, підкреслив командувач.