Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба сьогодні розпочав свій візит до Гватемали.

Про це він розповів, опублікувавши у своєму Instagram фото з потяга, додавши, то там він на запрошення глави МЗС країни Маріо Букаро візьме участь у Раді міністрів Асоціації Карибських держав.

“Найкращий спосіб провести День Європи… бути в дорозі до Латинської Америки, щоб відкривати нові горизонти для європейської України, – написав Кулеба. – Ця подорож історична з трьох причин. Перший в історії візит міністра закордонних справ України до Гватемали. Перша в історії участь в Раді міністрів АКД. Перший за десять років візит глави МЗС України до Латинської Америки”.

Міністр також розповів, що учасниками АКД є 25 держав Карибського басейну – регіону, який є важливим для України з точки зору ресурсів, досвіду цифровізації уряду та взаємовигідної політичної співпраці в міжнародних організаціях.

Ба більше, за словами міністра, візит у Гватемалу – частинка курсу МЗС на відкриття нових горизонтів для нашої держави, вітчизняного бізнесу та самих українців.

“Це позиція президента Володимира Зеленського і моя як міністра: ми будемо іти в кожен куточок світу, щоб відкривати нові можливості, просувати українські інтереси, збільшувати підтримку для нашої держави та економіки”, – додав міністр.

Нагадаємо, 25 лютого глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що Гватемала стала першою країною Латинської Америки, яка приєдналася до Основної групи спеціального трибуналу щодо злочинів РФ в Україні.