ЗСУ просунулися на південь від Роботиного. Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

В той же час, українські війська продовжують ведення наступальних операцій на Мелітопольському напрямку в Запорізькій області. Скоро нас чекають звільнені міста та українські стяги над населеними пунктами.

Крім того, Збройні сили України тим часом утримують плацдарми на лівому березі Херсонської області, незважаючи на спроби ворога протидіяти цьому.

Такою інформацією поділився речник Української добровольчої армії “Південь” Сергій Братчук.

За його словами, ворог продовжує артилерійські обстріли правого берега Дніпра Херсонської області. При цьому він наголосив, що говорити про якісь конкретні результати ЗСУ на лівому березі поки передчасно. Ситуація потребує інформаційної тиші, вважає експерт.

“Про кілометри сьогодні, три, п’ять, вісім, на які ворог відсунутий на лівому березі Херсонської області, я б усе таки не поспішав говорити, оскільки є певні завдання для наших підрозділів, вони їх виконують ефективно. Зокрема, це можна побачити за результатами боїв, оскільки вже знищено багато окупантів — понад 1,5 тис. вбитих, більше ніж 2 тис. поранених, це десятки, вже навіть за сотню перевалило, одиниць знищеної техніки і артилерійських систем, танків. Інформаційна тиша, відповідно, тут максимально має бути. Хоча я думаю, що тієї інформації, якою я поділився, достатньо для того, щоб розуміти, яку важку, але необхідну бойову роботу виконують наші хлопці на лівому березі”, — сказав він.