Президент України Петро Порошенко лобіює в США і перед Вселенським Патріархом призначення на главу Єдиної Помісної Церкви не Філарета, а вінницького митрополита УПЦ Симеона.
Про це повідомляє на своїй сторінці в Фейсбук колишній прес-секретар СБУ Станіслав Речинський.
«Все в сім'ю, все в сім'ю. І Церква теж. Це я про те, що Порошенко лобіює в США і перед Вселенським Патріархом призначення на главу Єдиної Помісної Церкви не Філарета, що було б зрозуміло. А свого кишенькового вінницького митрополита УПЦ Симеона. Він його ще після смерті митрополита Володимира намагався лобіювати на його місце. Не здивуюся, якщо Петро Олексійович перед відходом з поста Президента викупить навіть будівлю на Банковій. Тим більше, там бункер їсть », іронізує Речинський.
Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня
Раніше Петро Порошенко, що процес прийняття рішення про надання Україні Томосу про створення помісної Української Православної церкви вже вийшов на фінішну пряму.
"Я ніколи не називав дати Томосу, і не буду її називати. Я сказав, що нам, українцям, треба молитися і боротися за те, щоб Господь нам його послав. Але я твердо переконаний, що ми вже на фінішній прямій", – підкреслив Порошенко.
Про це заявив в Нью-Йорку під час зустрічі.
Зазначимо, журналіст не вперше піддає критиці особу президента України.
За його словами, багато резонансних справ, у яких Генпрокуратура і Служба безпеки України використовують відео- та аудіоматеріали, так і закінчується їх демонстрацією. На його думку, СБУ і ГПУ діють в інтересах президента України Петра Порошенка.
"У цьому смислі СБУ і ГПУ є своєрідними кіностудіями при Адміністрації Президента, головне завдання яких – скомпрометувати опонента Порошенка і… і все", – зазначив він.
За його словами, цей метод уже давно не працює.
"Мабуть, починаючи з "плівок Мельниченка", коли з'ясувалося, що їх можна монтувати й компонувати на бажання замовника. Тепер, коли будь-який студент може змонтувати практично будь-яке відео, а тим більше – аудіо, презентації СБУ виглядають анахронізмом і просто не працюють. Їм не вірять. Бо пам'ятають, що рідкісний відеозапис допливає до судового вироку. Проте АП вважає, що для телевізора така картинка цілком згодиться", – написав Речинський.