У декларації виконуючою обов’язки міністра охорони здоров’я Уляни Супрун виявили «жебрака» чоловіка і мільйонні вкладення, передає Корупція.Інфо


Відповідну інформацію чиновниця зазначила у себе в електронній декларації за 2017 рік.

Так, згідно з інформацією з документа, чоловік Уляни Супрун – Марко, за минулий рік не мав взагалі ніяких доходів. Проте, разом з дружиною він тримає в американському банку 8,3 тисячі доларів.

Не менш цікавим виглядає факт того, що українська чиновниця в минулому році витратила 1,67 тисяч доларів для страхування свого життя у Сполучених Штатах.

Більш того, згідно з декларацією, Супрун та її чоловік не мають ні власного авто, ні житла в Україні.

Уляна Супрун згідно з декларації, спільно із чоловіком орендують квартиру у Києві загальною площею 128,7 квадратних метрів.

Популярне:“На свою ж Великодню службу йшов пішки”: Авто з Патріархом Філаретом не пустили до Собору через візит ПорошенкаУ той же час Супрун задекларувала майже чотири мільйони доларів на рахунках в Сполучених Штатах.

Нагадаємо, глава МОЗ Уляна Супрун подала електронну декларацію. Вона задекларувала 555 тисяч 663 доларів на пенсійному рахунку. Про це свідчать дані декларації Супрун за 2017 рік на сайті е-декларацій.

Також Супрун зазначила, що має понад 140 тисяч гривень на банківських рахунках в «Кредобанку» і «Укргазбанку». Спільно зі своїм чоловіком глава МОЗ задекларувала також 8,3 тисячі доларів на рахунках в американському банку.

Нагадаємо, згідно з декларацією, народна депутатка Юлія Тимошенко не має власного житла та автомобіля.

Кличко задекларував дев'ять велосипедів, антикварний годинник і рояль.

Генпрокурор Луценко задекларував понад 1 млн зарплатні за минулий рік.

Раніше свою декларацію оприлюднив президент Петро Порошенко, згідно з якою його зарплатня склала 336 тисяч гривень на рік.

А прем'єр-міністр Володимир Гройсман задекларував понад 17 млн гривень доходу — більше, ніж Порошенко.‡агрузка...