Щойно я дізнався, що в парламенті через заперечення юридичного відділу, який знайшов чотири невідповідності з Конституцією України, не хочуть підписувати і не хочуть пропускати закон про моряків! Тобто коли гроші беруть при отриманні диплома і кожного моряка “обілечують”, це відповідає Конституції, а те, що парламент це нарешті скасував, – це вже Конституції не відповідає? Про це на своїй сторінці у фейсбук заявив Михайло Саакашвіллі, передамо його слова в оригіналі:

Так ось, я заявляю з повною відповідальністю: юридичний відділ – це група старих маразматичних корупціонерів, які живуть у цьому будинку парламенту вже 30 років і беруть за кожен закон гроші! А за цей закон вони беруть особливі гроші, тому що тут йдеться про годівницю в $200 млн!

За цим стоїть кілька добре відомих мені і всій Україні депутатів, прізвища яких я назву в найближчі дні, як тільки вони не пропустять цей закон. Якщо вони хочуть воювати, я готовий воювати за моряків! Я готовий воювати з будь-яким, якщо цей закон не буде пропущений. Я не потерплю, щоб так знущалися зі 150 тис. моряків, їхніх сімей і особисто з мене! Це образа особисто мене, це приниження мене і 150 тис. людей, які боролися за цей закон.

Я щойно розмовляв із главою комітету, який, як мені здається, розуміє проблему і намагається вирішити питання, і повідомив йому свою позицію: або цей закон буде швидко пропущений, або a la guerre comme a la guerre! Зараз у мене вся надія на Дмитра Олександровича Разумкова, який вчинив суперкрутий крок, прийнявши цей закон відразу в першому і другому читаннях, посунувши час втілення цієї норми набагато вперед!

Особлива подяка депутату Олександрові Горенюку, який приходив на зустріч до моряків, обіцяв їм, що доб’ється винесення питання на комітеті, і так і вчинив! Це молодий депутат з Одеси, я дуже за нього вболіваю, він робить багато хорошого для людей і в першу чергу для одеситів. У даному випадку він домігся розгляду питання на комітеті, на якому законопроєкт підтримали, а потім Дмитро Разумков виніс питання на голосування в сесійний зал відразу в першому і другому читаннях! Тому як би зараз не боролася ця мафія, їхні карти биті, але я буду на чеку!

Прем’єр Шмигаль ще кілька тижнів тому заявив, що він робить електронне розмитнення автомобілів, але, мабуть, юридичний відділ КМУ це теж не пропускає! Юридичний відділ КМУ теж складається з тупоголових корупціонерів, які хочуть мати український народ надалі і мати його, як вони робили це останні 30 років. А деякі міністри і, на жаль, у даному випадку прем’єр-міністр якось, м’яко кажучи, це терплять. Із вседозволеністю і свавіллям чиновників час закінчувати!