Юлія Тимошенко замість засідання Верховної Ради вирішила відправитися на відпочинок в дорогий СПА-комплекс у Львівській області Edem Resort Medical & SPA. Тимошенко пропустила засідання Ради, на якому депутати розглядали питання боротьби з пандемією коронавірусу. Коментувати свій відпочинок Тимошенко навідріз відмовилася.

Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко пропустила засідання Верховної Ради заради відпочинку в розкішному СПА-комплексі у Львівській області Edem Resort Medical & SPA.

Журналісти програми “Схеми” провели розслідування і змогли виявити, чим займається Юлія Тимошенко, прогулюючи засідання Парламенту.

Відео розслідування було опубліковано в Інтернеті і викликало велику кількість критики на адресу Тимошенко. Журналісти пишуть, що 7 травня депутати Верховної Ради зібралися на позачергове засідання, на якому розглядали питання боротьби України з пандемією коронавірусу.

Однак Юлія Тимошенко прогуляла його і в цей час перебувала в комплексі Edem Resort Medical & SPA в 26 км від Львова. Журналісти програми “Схеми” підкреслили, що за правилами готелю, як сказано в сюжеті, Тимошенко повинна була заселитися туди мінімум на тиждень. Стандартна програма детоксикації та відновлення тривалістю в 7 діб коштує близько 100 000 грн, додатково потрібно оплатити проживання – ще від 30 до 200 000 гривен.

Примітно, що Тимошенко відмовилася коментувати свій відпочинок і прогул засідання Верховної Ради: на пряме запитання журналіста Тимошенко відповідати відмовилася і швидко сіла в машину, закривши двері прямо перед носом у представника ЗМІ.