В Олександрівській лікарні Києва помер 30-річний чоловік з коронавірусом, за життя якого лікарі боролися протягом декількох тижнів.

Протягом всього лікування він перебував у важкому стані, повідомила на своїй сторінці в Facebook головний лікар Олександрівської лікарні Людмила Антоненко.

“На жаль, ми втратили пацієнта. За його життя ми боролися останні кілька тижнів. Протягом усього лікування пацієнт був важким, з прогресуючим погіршенням, що призвело до підключення до апарату ШВЛ (штучна вентиляція легенів) і ЕКМО (екстракорпоральна мембранна оксигенація – метод насичення крові киснем при розвитку важкої гострої дихальної недостатності) “, – написала головлікар.

Антоненко від себе і лікарів лікарні висловила співчуття рідним і знайомим померлого.

Відзначається, що померлим є 30-річний чоловік Кирило. Його дружина Валерія В’юшіна в Instagram уточнила, що похорони відбудуться 7 квітня.

“Я не розумію, це можна якось пережити? Я не хочу нічого і нікого. Завтра похорон. Будь ласка, не дзвоніть мені”, – написала дівчина.

У свою чергу Антоненко уточнила, що ще один пацієнт на ЕКМО знаходиться у важкому і нестабільному стані.

Станом на 7 квітня в інфекційному відділенні Олександрівської лікарні перебувають 65 пацієнтів. У 43 підтверджено діагноз коронавірус, 20 – з підозрою, 4 – в реанімації, 1 на ЕКМО.