Ірина Геращенко обурила Мережу своїм дописом:

Рік тому я не знаходилася в ілюзіях і рожевих окулярах, не помилилася в своїх прогнозах щодо результатів виборів. Адже інфантильне суспільство , пласт невибагливих виборців почали формувати задовго до президентських перегонів – через вульгарні квартали, примітивні серіали, нищівну критику ( іноді справедливу, часто- ні), команди Порошенка. Був запит на оновлення- раціональний і ірраціональний.
Я не помилилася й в прогнозі епохи Зеленського : непрофесійна команда без ідеології і принципів, яка здає позиції наззовні , відходить від правила « нічого про Україну без України», руйнує державні інституції , стала символом хаосу. Але от що цікаво- де зникли активісти, борці, всі ці анти, євро, оптимісти і іже з ними, які всі попередні 5 років в унісон з кварталом критикували кожен чих влади. Де зникло « громадянське суспільство», й чи було воно, за рідкісним виключенням? Де акції з трусами під ВР, в яких шухлядах футболки « Хто вбив Шеремета і Катю Гадзюк?• тим цінніші ті ГО і активісти, які захищають демократію. Сьогодні дуже потрібна сильна опозиція і сильне громадянське суспільство. Важливо , щоб воно вийшло з летаргічного сну. Бо після цього Зе- водевілю буде один позитив- люди наїдяться популізму , перехворіють на зеленовірус, й буде попит на сильну руку, а отже, після хаосу- зможе прийти диктатура. І це дуже небезпечно.

Українці шоковані:
“Що ця Порошенківська барбві собі дозволяє!”, “Яка ж вона огидна!”, “Гидко читати”. “Намагається піаритися”, “Хто їй дозволив таке про українців говорити?”