У сесійній залі сталась бійка між депутатами. Про це заявив голова Верховної ради Дмитро Разумков.

Зазначається, що депутати побились за колоною, яка знаходиться у секторі “Європейської солідарності”. Побилися нардепи від “Слуги народу” Гео Лерос і Максим Бужанський.

“Шановні колеги, заспокойтеся, припиніть в залі бійку. Заспокойтеся. Займіть ласка свої місця. Ну як в дитячому саду. Рассядьтесь кожен на своє місце. Дорослі ж люди”, – сказав Разумков.

Під час звернення Разумкова за колоною перебували депутати від фракції “ЄС” Володимир Арьев, Руслан Князевич, Андрій Іванчук, а також депутат від фракції “Слуга народу” Артем Дмитрука.

У той же час спікер вказав депутатам, шо там перебували, що це не їхні місце і попросив сісти на свої робочі місця.

У цей момент в епіцентрі інциденту перебували депутати від “Європейської солідарності”, а також “слуга народу” Артем Дмитрук.

До слова, не могла не стриматись, щоб  не прокоментував цю ситуацію і всюдисуща Ірина Геращенко.

“Свого часу я дала прогноз, що перша сесійна бійка відбудеться між слугами. Тільки-но Максим Бужанський напав на свого колегу по фракції Гео Лероса. Він забіг в сектор “Європейської Солідарності” , затяг його за колони, й нашим депутатам прийшлося зупиняти бійку і вигнати хулігана з нашого сектору”, – завила вона.

Геращенко додала, що фракція “ЄС” просила дати їм 1 хвилину на виступ, щоб просити регламентний комітет негайно розглянути цей випадок на своєму засіданні і відсторонити Бужанського від сесійних засідань, але Разумков слова фракції не дав.

За даними джерел Україснької правди, Бужанський накинувся на Лероса нібито через те, що той образив у чаті депутатку від “Слуги народу” Ірину Верещук.

Як розповіла журналістам у кулуарах сама Верещук, Бужанський просив Гео вибачитися перед нею за грубу форму висловлення в її сторону під час листування в месенджері фракції.