Порошенко і Тимошенко готують демарш облрад проти так званої «капітуляції» на “нормандській” зустрічі в Парижі.

Таку думку озвучив телеграм-канал “Політика країни”.

Так в повідомленні каналу сказано, що фракціям в облрадах надійшла команда готувати заяви. І чекати команду за підсумками зустрічі.

“Якщо« антікапітулянти »побачать в них зраду, то буде дано старт винесення вотуму недовіри губернаторам і створення виконкомів облрад, які переключать на себе управління областями. У справі братимуть участь фракції Солідарності Порошенка, Батьківщини, Свободи, Самопомочі.

Наразі дотримується нейтралітету Громадянська позиція Гриценка. Також немає виразних установок у Радикальної партії Ляшка. На Західній Україні фракції радикалів підтримають демарш (їм діватися нікуди). А ось по іншим облрадам питання відкрите. Як кажуть, це пов’язано з побажаннями до Ляшка з боку Ахметова не «розгойдувати човен» (до слова, сьогодні Зеленський з’явиться на ефірі в програмі Шустера на каналі Ахметова «Україна»).

Але і без радикалів в облрадах більшості областей західної України і багатьох областей центральної України у «антікапітулянтів» є формальна більшість. Тому і плани по бунту вони будують наполеонівські.

Але чи здійсняться вони – питання. Велика частина депутатів в облрадах, які увійшли до фракцій цих політичних сил, коли вони були популярні, це не ідейні люди, а рішали. А рішали завжди на боці будь-якої влади. Революціонери з них нікудишні.

Тому якщо на Західній Україні «антікапітулянти» ще зможуть підняти на бунт принаймні частину облрад, то у центральній Україні – не факт. Вже зараз там далеко не скрізь парткерівництво контролює своїх депутатів. І змусити робити різкі рухи проти президента їх буде важко.

Ну а поки йде робота з облрадами, організатори Майдану на неділю і на понеділок збирають народ на Київ.

Мобілізуються націоналістичні організації, ветеранські об’єднання.

Судячи з усього, в неділю вийдуть багато, щоб зафіксувати свою «антікапітулянську» позицію.

А ось чи будуть вони також активно протестувати вже після самої нормандської зустрічі і як сприймуть її підсумки – як зраду або спокійно, це вже питання торгів різних груп з владою і з її противниками.

Тут можуть бути варіанти.