Падіння рейтингів партії Петра Порошенка «Європейська солідарність» є закономірним.

Про це в інтерв’ю розповів політичний експерт Олександр Антонюк.

За його словами, тенденція просідання для партії Порошенка не дивує нікого. Тому що пройшло певне переосмислення, певна переоцінка, особливо – коли люди побачили списки, особливо – другу десятку.

«Коли я побачив ім’я Ірини Луценко для мене стало зрозуміло, що цей список буде мати вирок. Тому що в сьогоднішніх умовах достатньо двох-трьох людей, які є негативними персонажами, щоб весь список обнулився», – говорить Антонюк.

Більше того, падіння рейтингів партії колишнього президента і надалі буде відбуватися, вважає експерт. «Європейська солідарність» має всі шанси повторити долю «Народного фронту».

«Коли ви розумієте, що емоційно вас вставили – вставила команда Володимира Зеленського, коли ви конкуруєте з Юлією Тимошенко – а це дуже багато популістів, можна було додуматися обіграти все дещо по-іншому, хоча б більш змістовно», – вважає Антонюк.

Окрім цього варто додати, що нещодавно кандидатка в народні депутати від партії Петра Порошенка "Європейська солідарність" Наталія Баласинович, перебуваючи в нетверезому стані, неадекватно спілкувалася з поліцейською та кидалася з нецензурною лексикою на інших людей.

Баласинович перебувала на 30-му місці у списках партії "Європейська солідарність" на виборах у Верховну Раду, проте 19 червня стало відомо, що її виключили зі списку кандидатів у депутати.

Одразу після того, як Баласинович не вдалося стати нардепом, вона видала істеричну заяву про те, що прийняла рішення, що не буде кандидатом у депутати.

Наталія Баласинович розповіла, що сьогодні у неї була зустріч із Петром Порошенком та іншими членами політсили щодо її перебування у списках партії «Європейської солідарності».

І на запитання ведучої, чому ж однопартійці не наполягали залишитися у списках партії, Баласинович відповіла так:

«Хтось в партії боїться за своє місце у списку, хтось дбає про суспільне благо. Однопартійці вели себе по різному. Але загалом склалася така ситуація, що я і партія прийняли рішення, що це моя особиста історія, яку на сьогодні усі обговорюють як серіал «Слуга народу». Вона може вплинути на рейтинг партії, тому я прийняла рішення, що не буду кандидатом в депутати. Але це не кінець, це тільки початок», – наголошує Наталія Баласинович.

Голова райради додає, що ця скандальна історія – це початок нового етапу у її житті.

«Це початок боротьби з такими виродками, які цинічно використовують брудну особисту білизну задля знищення жінки-політикині, яка тільки стартує»,– підкреслила голова Васильківської районної ради.