Народний депутат із фракції «Слуга народу» Олександр Качура в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про те, що запитав би у голови МОЗ Максима Степанова.

«У мене є декілька запитань щодо закупівель, адже зараз з’являється в мережі Інтернет і мені вчора колеги з інших фракцій і активісти передавали інформацію щодо деяких окремих закупівель, які зараз здійснює МОЗ», – зазначив нардеп.

За його словами, з метою розібратися з ситуацією із закупівлями він готує депутатське звернення.

«Я з цього приводу хочу розібратися. Я обов’язково направлю депутатське звернення, мої помічники його уже готують. І ми повинні запровадити нову якість роботи міністерств. Не може бути жодних сумнівів в об’єктивності закупівлі у вітчизняних виробників засобів індивідуального захисту», – наголосив Качура.

Він також повідомив, що запитав би у міністерства, коли буде повноцінно запущено транспорт – тому що у МОЗ є декілька моделей – щоб люди могли вийти на роботу, почати заробляти і повернутися до нормального життя.

Нагадаємо, 19 травня фракція “Голос” у Верховній Раді виступила з ініціативою збору підписів за відставку міністра охорони здоров’я Максима Степанова через нібито відсутність закупівлі захисних костюмів для лікарів.