У Київській обласній організації “Слуги народу” вважають неприпустимим входження до Національної ради громад Олександра Дубінського. Сьогодні останній власне і очолює київський обласний осередок “слуг”.

Партія “Слуга Народу” скликає на 14 березня конференцію Київської обласної організації. На заході мають розглянути кадрові питання. Також на порядку денному будуть питання утворення нових керівних органів обласної організації.

З питанням про скликання конференції до голови партії “Слуга народу” звернулися представники київського обласного осередку політсили. Олександр Корнієнко, зі свого боку, видав відповідне розпорядження.

“Дізнавшись про формування нових керівних органів партії, яке було ухвалено на ХІ позачерговому з’їзді “Слуга народу” провела з’їзд партії: ухвалили масштабні зміни , партійці заявили про неприпустимість входження до Національної ради громад теперішнього очільника обласної організації Олександра Дубінського”, – наголосили у Київській обласній організації “Слуги народу”.

Також у київському осередку висловили обурення, що позиція деяких членів щодо подальшого перебування Дубінського на посаді очільника видається за позицію всієї організації. Завдяки цьому нардеп отримує змогу автоматично входити до керівних органів “Слуги народу”.

“Саме тому партійці звернулися до вищих керівних органів партії з вимогою ініціювати скликання позачергової конференції обласної організації, щоб розглянути кадрові питання, а також формування політичної ради Київської області”, – пояснили у київській обласній “Слузі народу”.

За словами Корнієнка, ініціювати подібні питання та наполягати на їхньому розгляді – право членів партії. Тому у “Слузі народу” не побачили причин не задовольнити цю вимогу.

У політсилі додали, що, за новою редакцією статуту, подібні рішення мають також погодити голови Політичної ради та Національної ради громад. Відповідно, Давид Арахамія та Олександр Завітневич це зробили.

До слова, на своїй сторінці у Facebook Дубінський спростував заяву партії. За його словами, київська обласна організація сьогодні не проводить “жодних конференцій”.

“Жоден член київської обласної організації не звертався ні в обласну організацію, ні до її керівництва з пропозицією про проведення конференції. Звертаюся до всіх членів партії “Слуга народу” з вимогою негайно виявити шахраїв і притягнути їх до відповідальності”, – заявив нардеп.

На його думку, в іншому разі керівництво партії “Слуга народу” продемонструє, що “їхнім словами, обіцянкам і полум’яним промовам довіряти не можна”.

Нагадаємо, 13 березня відбувся з’їзд партії “Слуга народу”, на якому, зокрема, був присутній президент України Володимир Зеленський. Під час з’їзду партія затвердила нову редакцію статуту і створила у своїй структурі політичну раду.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.