Президент Володимир Зеленський зустрінеться з президентом Ізраїлю Іцхаком Герцогом в Києві 5 жовтня.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Офісу президента.

“5 жовтня відбудеться зустріч президента України Володимира Зеленського та президента Ізраїлю Іцхака Герцога, який буде знаходитися в Україні з державним візитом”, – наголошується в повідомленні.

Як повідомляли ЗМІ, під час державного візиту в Україну президент Ізраїлю також виступить на заходах, присвячених 80-й річниці трагедії в Бабиному Яру, зустрінеться з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем, виступить перед Верховною Радою і поспілкується з представниками української єврейської громади.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський запросив новообраного президента Ізраїлю Герцога відвідати Україну з візитом.

Про це йдеться в повідомленні Офісу президента.

“Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Ізраїлю Іцхаком Герцогом. Володимир Зеленський привітав ізраїльського колегу зі вступом на посаду і побажав успіхів у виконанні державних обов’язків”, – сказано в ньому.

Зеленський висловив упевненість, що співпраця України з новим президентом і урядом Ізраїлю буде плідним.
“У цьому контексті співрозмовники обговорили плани взаємного і одночасного відкриття центрів високотехнологічного розвитку із залученням талановитих учених і IT-фахівців в Києві та Єрусалимі”, – йдеться в повідомленні.

Окремо президенти обговорили заходи до 80-х роковин масових розстрілів в Бабиному Яру і питання розвитку Національного історико-меморіального заповідника “Бабин Яр” у Києві.

“Чекаю нашу особисту зустріч в Києві найближчим часом. Упевнений, що спільними зусиллями ми повинні поглибити партнерські відносини між Україною та Ізраїлем”, – сказав Зеленський.

Відомо, що Зеленський сподівається зміцнити відносини з Ізраїлем при новому прем’єр-міністрі Беннетт.