Всіх зареєстрованих користувачів соціальної мережі “ВКонтакте” поліція візьме на облік. Також представники правоохоронних структур будуть займатися фактами поширення різноманітного контенту в заборонені соціальній мережі.

Про це під час онлайн-конференції «Перспективи диджиталізації країни і ризики кібербезпеки» заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов.

Він нагадав, що згідно з українським законодавством про санкції, «ВКонтакте» не має права працювати на території України.

«Ми сьогодні займаємося цими питаннями, фахівці розуміють, про що йде мова. Вони дуже швидко змінюють проксі… Ми вважаємо, що найближчим часом з допомогою наших іноземних партнерів це питання буде вирішено», – зазначив Данілов.

Крім того, він звернув увагу на те, що українські користувачі мають розуміти всю відповідальність.

«Це має бути так само їх відповідальність. Навіщо вони це роблять, і для чого вони це роблять. Справа в тому, що зараз та система, яка починає працювати, ми про всіх цих користувачів будемо мати розуміння. Вони будуть перебувати на обліку. Якщо вони далі будуть поширювати російський контент, то вони будуть мати певний клопіт з нашою поліцією, з нашими силовими структурами», – додав Данілов.

В телеграм-каналі Klymenko Time відреагували на резонансну заяву Данілова:

Як буде здійснюватися моніторинг, на якій підставі, які будуть наслідки для таких користувачів. Ніякої конкретики на даний момент немає.

Данілов як секретар РНБОУ по суті абсолютно даремний. Мабуть, щоб хоч якось виправдати свою присутність в цьому кріслі він вирішив піти второваним Порошенко шляхом – то УПЦ назве “інструментом російської гібридної війни”, то в черговий раз наїде на “Вконтакте”. Що скажете щодо пролітають над Україною атомних американських бомбардувальників, Олексій? Безпеки України це випадком ніяк не загрожує?