Світовий рекорд: українка Жаркова підкорила величезну глибину.

Наталія Жаркова встановила новий національний рекорд України.

Харків’янка Наталія Жаркова встановила новий світовий та національний рекорд України, пірнувши на 100 метрів на змаганнях з фрідайвінгу “Карибський кубок”, які пройшли в Республіці Гондурас.

Про це спортсменка повідомила у Facebook.

Наталія стала сьомою жінкою у світі, яка пірнула на таку глибину.

Днем раніше українська спортсменка пірнула на глибину в 91 метр і встановила світовий рекорд.

“Із сьогоднішнього дня я член клубу “кому за 100”. Пірнання з моноластою на глибину. Мій результат – 100 метрів, біла картка, новий національний рекорд України. Рівний до чоловічого, доречі. Усього 6 жінок у світі пірнали на цю глибину до мене. Я сьома. У купі з учорашнім рекордом світу Caribbean Cup Freediving Competition стали для мене дуже вдалим стартом сезону”, – написала Жаркова.

Як раніше повідомлялося, український плавець Андрій Говоров виграв золото на першому етапі Кубка світу, який проходить у Токіо (Японія).

Говоров став найкращим на дистанції 50 м вільним стилем і батерфляєм, показавши результат 23,10 секунди. Українець лише на одну соту секунди випередив американця Себастьяна Сабо.

Третім став Майкл Ендрю зі США з результатом 23,34 секунди.