На виборах президента Петро Порошенко об’єднав Україну своєю ганебною, бандитською, корумпованою п’ятирічною діяльністю і нахабним зловживанням владою.

Про це в інтерв’ю “Вголосу” сказав правозахисник, Герой України Степан Хмара.

“Я голосував проти Порошенка, бо розумію, що він не патріот. Він тільки дуже вдало і дуже підло експлуатує націоналістичні гасла, компрометуючи цим справжніх українських націоналістів. Він просто нахабно дурить не зовсім зрілих людей, які не можуть зрозуміти: де брехня, а де правда”, – каже Хмара.

За словами правозахисника, правда у тому, що за п’ять років Порошенко тільки розбудував свій мафіозний клан.

“При ньому СБУ не виконувала своєї основної функції – захисту держави. Якби ж вона працювала, ми не бачили б Медведчука щодень в ефірі. Він уже давно сидів би десь на зоні. Бойко не йшов би в президенти, а сидів би за свої вишки… Порошенко ж усіх їх покрив, бо дав таку обіцянку Путіну”, – зазначив Степан Хмара.

“За Порошенка російський бізнес не підпав під санкції, а навпаки – почав процвітати. Росію досі не визнали агресором ніде в юридичних документах. Порошенко тільки для пропаганди про це розказував, називав зайняті РФ території окупованими… А в документах? Не окуповані території, а «непідконтрольні Україні». Замість втікачів у нас – «внутрішньо переміщені особи». Це що, комусь так просто захотілося переміститися? Це втікачі від російської агресії! Але в документах цього немає… Тому й за кордоном війну на Донбасі сприймають як внутрішній конфлікт. Тому Порошенко й тримається за мінський процес, хоча насправді це просто договорняк із Путіним, який передбачає капітуляцію України”, – додав Герой України.

Окрім цього Хмара додав, що не було б злочинної діяльності Порошенка – не було б і Зеленського.

"На цих виборах суспільство подорослішало та зрозуміло: ще 5 років Порошенка Україна не витримає. Або ми це змінюємо, або буде крах. І будьмо щирими: не було б Порошенка і його злочинної діяльності – не було б і Зеленського. Був би зовсім інший характер виборів, різниця між переможцем і переможеним становила б усього кілька відсотків.

Тепер головне, щоб це суспільство не помилилося на виборах до Парламенту, бо саме від нього залежатиме розвиток України. Якщо цей парламент буде патріотичним, націоналістичним, Зеленський не зможе піти на жодні антидержавні кроки."