Колишнього керівника Одеської області, грузино-українського політика Саакашвілі можуть призначити віцепрем’єр з питань реформ.

Саакашвілі підтвердив, що йому надійшла така пропозиція. Наводимо його пост в ФБ повністю:

«Для мене велика честь отримати від президента Зеленського пропозицію стати віце-прем’єром уряду України по реформам. У мене також була дуже змістовна і корисна розмова з прем’єр-міністром Шмигалем, протягом якої ми детально обговорили всі питання, пов’язані з моєю можливою роботою в уряді.

Я підтримував президента Зеленського під час виборів, весь той час, який він займає цей пост і пов’язую з його командою великой надії для України. Я підходжу до цієї пропозиції і до свого рішення з дуже великою відповідальністю, тому що це дуже непростий для країни час. Попереду у нас дуже складний період і в економіці, і в цілому по життю в країні. Нам зараз як ніколи потрібно бути сміливими у своїх рішеннях і реформах.

Я представлю в Верховній раді свою програму невідкладних змін і моєї участі в роботі уряду Шмигаль з конкретними напрацюваннями, які утворилися у мене як поза межами України, так і в період моєї роботи в Україні, ґрунтуючись як на позитивному, так і на негативному досвіді.

Разом з командою президента я готовий працювати з усіма патріотичними силами в парламенті України і з іншими політичними силами в суспільстві, для того щоб Україна з найменшими втратами перенесла поточну світову економічну кризу і впоралася з усіма викликами. Я сподіваюся бути надійним членом команди і стати в нагоді народу України, зробивши щось корисне для людей, посилити престиж України і її інтеграцію з міжнародними співтовариствами.

Я також сподіваюся використовувати свій міжнародний досвід, для того щоб бути корисним членам урядової команди, в тому числі у відносинах з міжнародними фінансовими організаціями, щоб відстояти в першу чергу інтереси українського народу і сприяти прогресу в країні ».