Лідер Радикальної партії Олег Ляшко, який не раз критикував політику підвищення цін на газ, опублікував звернення до чиновників з вимогою негайно включити опалення в усіх містах України. Політик висловив солідарність з жителями Кривого Рогу, Павлограда, Сміли та інших населених пунктів, де до сих пір не вирішено питання з опаленням. Своє звернення він опублікував на своїй сторінці в Facebook.

"Через безвідповідальність чиновників майже мільйон українців зараз без тепла. Вночі морози до -5, діти мерзнуть, люди гріються під трьома ковдрами, тепла немає, газу немає", – обурився лідер Радикальної партії.

Ляшко переконаний, люди не повинні страждати через безвідповідальність і чиновників. Народний депутат переконаний, якщо чиновники не можуть вирішити проблеми людей, вони не повинні займати свої посади.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"Якщо не дай Бог хтось помре від холоду, це буде на вашій совісті. Або ви дасте українцям тепло, або йдіть. Дістали! Дайте тепло в будинку кожної української родини", – підсумував Ляшко.


Варто нагадати, що раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко збирав на акцію протесу під будівлею Кабінету міністрів людей, обурених високими тарифами на газ і відсутністю тепла в будинках.