Спецслужби України припинили діяльність групи російських агентів, які планували атаку ракетами на електростанції Львівщини. Підготовкою цього нападу на енергетичну інфраструктуру займалося подружжя агентів ФСБ.

Однією з основних цілей противника були електростанції, які забезпечують світлом більшу частину Львівщини. Однак співробітникам СБУ вдалося вчасно розкрити злочинні наміри російської спецслужби та запобігти їх втіленню.

Служба безпеки України повідомила, що основним підозрюваним у цій справі є чоловік, який вже відбуває покарання у місцевій в’язниці за вчинення тяжких тілесних ушкоджень.

Його співучасницею стала дружина, яка не перебувала у в’язниці. За проханням чоловіка, вона повинна була знайти «потрібні» енергетичні об’єкти та зробити фотографії з місцевістю.

Окупанти з Росії обіцяли фінансувати їх діяльність і винагороджувати за успішно виконані завдання.

Правоохоронці повідомили, що в разі отримання ворогом розвідувальної інформації, він використав би її для проведення ракетних ударів з метою знеструмлення західного регіону України.

Слідчі Служби безпеки повідомили зловмиснику про підозру за порушення двох статей Кримінального кодексу України:

  • державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану;
  • виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників.

У повідомленні спецслужб зазначається, що також планується оголосити про підозру у державній зраді жінці, яка є фігурантом цієї справи.