Завтра, 10 листопада,  Міхеіла Саакашвілі судитимуть у Тбілісі. 

Адвокат ув’язненого екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі Бека Басілая повідомив із посиланням на представника Тбіліського міського суду, що його клієнт має бути в суді 10 листопада, передає Інтерфакс- Україна.

“Суд повідомив, що вимагає доставити Міхеіла Саакашвілі до зали суду. Міністерство юстиції та спеціальна пенітенціарна служба зобов’язані виконати цю вимогу”, – сказав Басілая у вівторок журналістам.

Мін’юст поки що не прокоментував заяву адвоката про дату та місце проведення судового процесу.

Раніше міністр юстиції Грузії Раті Брегадзе заявив, що його відомство не рекомендує проводити процес у суді та пропонує зробити це у в’язниці. За словами міністра, Мін’юст дає таку рекомендацію задля безпеки самого Саакашвілі.

Такаж варто додати, що омбудсмен Грузії Ніно Ломджарія в ніч проти вівторка зустрілася з Саакашвілі у тюремній лікарні Тбілісі.

“За словами Саакашвілі, його обманним шляхом проти власної волі привезли до тюремної лікарні Тбілісі, оскільки лікарі у Руставській в’язниці сказали йому, що перевозять на госпіталізацію до цивільної клініки”, – сказала журналістам Ломджарія.

Вона повідомила, що коли вже на території Глданської в’язниці в Тбілісі Саакашвілі побачив те, що відбувається, він відмовився виходити з машини “швидкої допомоги”, його звідти вивели силою.

“Саакашвілі відмовився від огляду лікаря. У розмові зі мною він не сказав про заподіяні йому пошкодження, які не видно візуально”, – сказала омбудсмен.

З її слів, зовні Саакашвілі виглядає відносно нормально.