Останнім часом ім'я Святослава Вакарчука звучить все частіше не в контексті музики, а в контексті політики. Його включають у всі соцопитування, рейтинги, уже сперечаються над відсотками, які "отримає" Вакарчук на виборах. Однак, питання, яке хвилює українців сьогодні – чи піде Вакарчук в президенти? – залишається без відповіді самого Святослава.

Та нарешті Святослав Вакарчук розповів про свої політичні амбіції. На головне питання українців він відповів під час лекції НВ "Світ 2019. Що зміниться вже завтра?".

"У мене немає жодних прихованих інтересів, –  сказав Святослав Вакарчук. – Я, на відміну від багатьох, не встаю вранці і не думаю – як би це просунутись політичною драбиною".

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Святослав Вакарчук заявив, що попри його успіх та достаток, він не може собі дозволити витрачати такі великі гроші на білборди.

"Ви хочете, щоб розповідаючи вам про нові правила, я пішов до власників телеканалів, і там показувався?" – запитав Вакарчук в аудиторії.

Музикант апелював до того, що зараз політики хочуть втягнути його у передвиборчу гонку.

"Вони хочуть зробити мене частиною гри. Мовляв, якщо я буду змінювати країну, то тільки разом з ними", – додає Вакарчук.

Він наголосив, що постарається прийняти якомога більше прагматичне і ефективне рішення, від якого виграли би усі.
 
"Якщо треба буде, я не буду думати ні секунди", – додав музикант.