Апеляційний суд виніс рішення щодо арешту Пашинського

Апеляційний суд Києва виніс рішення про арешт колишнього народного депутата Сергія Пашинського. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Суд не змінив запобіжний захід екс-нардепу Пашинському. Він залишиться під вартою.

“Я не жертва, я символ” – заявляє екс-нардеп після оголошення рішення суду. У залі звучать недовгі крики: “Ганьба!”

Відзначимо, раніше генеральний прокурор Руслан Рябошапка повідомив, що Генеральна прокуратура відкрила ще три кримінальні провадження, в яких фігурує екс-нардеп Сергій Пашинський.

Минулого тижня Печерський районний суд Києва заарештував Сергія Пашинського. Державне бюро розслідувань просило взяти колишнього народного депутата під варту без права внесення застави.

Як повідомляється, кілька років тому нардеп стріляв в жителя одного із сіл Васильківського району В’ячеслава Хімікуса. Ця подія відбулася два роки тому.

Під Києвом у 2016 році у нардепа був словесний конфлікт, в ході якого він вистрілив з нагородного пістолета в ногу жителю одного з сіл Васильківського району. Тоді в Генпрокуратурі прийшли до висновку, що нардеп діяв в рамках “необхідної оборони”, яка виключає його кримінальну відповідальність. Дії другого учасника подій Хімікуса були визнані “суспільно небезпечними”.