Фігурант журналістського розслідування про розкрадання в оборонці колишній перший заступник секретаря Ради нацбезпеки і оборони Олег Гладковський намагався вилетіти з України, його не випустили.

Співрозмовники УП повідомляють, що Гладковського затримали детективи НАБУ.

Колишній перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський спробував виїхати з країни, його затримали співробітники Національного антикорупційного бюро. Про це повідомляє кореспондент “112 Україна”.

“Гладковський тільки що намагався вилетіти з країни, але його не випустили. Він поїхав в ресторан на Бориспільській, де його затримало Національне антикорупційне бюро”, – зазначив журналіст.

Нагадаємо, 25 лютого команда журналістських розслідувань Bihus.Info (програма “Наші гроші”) представила фільм, в якому стверджується, що Ігор Гладковський, син першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, разом з Віталієм Жуковим і Андрієм Кугою через фірми-“прокладки” постачали оборонним підприємствам контрабандні російські деталі або деталі з українських військових частин за завищеними в 2-4 рази цінами.

Тоді повідомлялося, що в 2015-2016 рр. був відкритий низку кримінальних проваджень проти оборонних підприємств.