Життя пересічних громадян в Україні та Росії відрізняється через низку факторів. Однак серйозні відмінності між державами є саме у політичному питанні.

Російський опозиціонер Дмитро Гудков у програмі “Що це було” заявив, що в України та Росії є кардинально різні погляди на телебаченні. Водночас українська держава відрізняється політичними дебатами та нормальними виборами, передає 24 канал.

За словами Гудкова, у Росії люди бояться працівників поліції. Натомість в Україні ситуація є протилежною, адже вона – вільна держава.

«Я не був тут 2 роки. У квітні приїхав й побачив контраст з Росією, де кожного дня ти прокидаєшся, читаєш новини – когось затримали, у когось обшуки. Ти настільки втомлюєшся й навіть звикаєш до цього, що коли змінюєш атмосферу, то ніби свіже повітря»,– наголосив Гудков.

Однак опозиціонер зауважив, що це скоріш за все свідчить саме про відмінність політичної ситуації в обох країнах.

Зазначимо, що Володимир Путін у прямому ефірі розкритикував законопроєкт про корінні народи в Україні. Російський опозиційний політик Дмитро Гудков заявив, що дивитися цю програму не варто, оскільки президент Росії уже давно відірваний від реального життя та має викривлене уявлення про світ.

За його словами, сказане президентом Росії у ефірі не варто сприймати серйозно. У Путіна викривлене уявлення про світ і він вважає, що таке бачення у всіх довкола.

“З Росією бореться Захід, Україна під зовнішнім контролем – це заїжджена платівка, яку мало хто серйозно сприймає. У ХХІ столітті слідкувати за прямими лініями дивно. Щороку помітно, наскільки президент Росії відірваний від реального життя, живе у глибокій ізоляції, не розуміє нових процесів, технологій. Він живе у ХХ столітті з митрополіями, колоніями, двома світовими державами, які ділять сфери впливу” – зауважив політик.

Гудков переконаний, що Путін дозволяє собі коментувати дії української влади та інших країн, тому що почувається безкарним. На нього працює Росгвардія, МВС, слідчий комітет, прокуратура, а опозицію не допускають на вибори.