З головною конкуренткою чинного президента Лукашенка на виборах Світланою Тихановською 10 серпня раптово зник зв’язок. Сталося це після того, як вона пішла до ЦВК, аби оскаржити результати виборів. Була інформація, що її навіть там утримують. За деякий час Світлана Тихановська дала про себе знати.

Що відомо про зникнення Світлани Тихановської
Представниця штабу опозиційного кандидата Анна Красуліна розповіла, що Тихановська з адвокатом відвідували ЦВК. Потім вони вийшли, але Світлана затрималася та зайшла назад. Водночас вона заявила: “Я ухвалила рішення”. Після цього кандидатка в президенти зникла та на зв’язок зі штабом не виходила. Про це повідомляє телеграм-канал “Подъём”.

Згодом у штабі Тихановської заявили, що смартфон політика працює, але вона не відповідає на дзвінки. Тому вони не знають, де вона.

Також представники кандидатки припустили, що її силою тримають у ЦВК. Втім, NEXTA передає, що це може виявитися провокацією, щоб заманити людей в місце, де є сконцентрованими силовики. Річ у тім, що біля приміщення ЦВК перебуває багато праавоохоронців, а інформація про затримання лідерки опозиції може бути такої собі приманкою для мітингарів.

У ЦВК, зі свого боку, кажуть, що Тихановська безперешкодно покинула будівлю комісії, і в 19:00 в приміщенні взагалі не залишилося нікого, пишуть “РИА Новости” з посиланням на представників Центрвиборчкому.

Вже приблизно опівночі проти 11 серпня представники Тихановської заявили, що вона вийшла на зв’язок. І з нею все гаразд.