Путін не виявляє наміру завершувати війну проти України, індулюючи своїм імперським амбіціям та фантазіям. Однак існують певні обставини, які можуть примусити Кремль припинити конфлікт.

Таку думку висловив політтехнолог Михайло Шейтельман.

Шейтельман підкреслив, що амбіції російського авторитарного лідера можуть бути зупинені людьми, оскільки вони мають свої межі.

«Це нам здається, що їх там нескінченна кількість. Нам здається, що вони дурні і готові йти воювати. Але ні. Кожна наступна смерть росіянина на окупованих територіях наганяє сумнів на інших росіян», – пояснив він.

Він відзначив, що Москва має великий страх відпускати на запас тих, хто вже був на фронті, оскільки їхні повернення може призвести до розголошення правди про війну, що може вразити громадян.

«Тому вони везуть тих, хто не розуміє російською. І люди в них закінчуються, це правда», — сказав Шейтельман.

Крім того, важливу роль відіграє те, хто саме гине на війні. Політтехнолог заявив, що українські військові знищили 90% російської професійної армії, яка від початку повномасштабного вторгнення увійшла на територію України.

На мерські фантазії Путіна також може вплинути брак військової техніки, яку дуже вдало ліквідовують українські військові. Шейтельман нагадав, що нещодавно Росія залишилась без чергового великого десантного корабля.

«Снаряди поки не закінчуються, з корейцями домовився – «наростив» виробництво. Але я впевнений, що наші вже знайшли тонкі місця, що треба вибивати, що в росіян закінчиться швидше всього. Можна вирахувати, яке в них слабке місце», – зазначив експерт.