Політичне новоутворення "Опозиційна платформа – За життя" вдруге з початку року перенесло свій з'їзд.

Перші збори запланували на 10 січня, проте вони не відбулися. Наступною датою обрали 16 січня, однак і в цей день політики не зустрінуться. 

Про це OBOZREVATEL стало відомо із власних джерел.

Каменем спотикання стала заявлена однією зі сторін присутність на з'їзді Віктора Медведчука, проти чого категорично виступили Юрій Бойко і Сергій Льовочкін,   – пояснив співрозмовник.

У відповідь на це Віктор Медведчук і Вадим Рабінович висунули ультиматум і заявили, що "в такому випадку жодного делегата від платформи "За життя" на з'їзді не буде".

"А без них у Юрія Бойка із Сергієм Льовочкіним просто не буде достатньої кількості людей. Спостерігається глибокий конфлікт "акціонерів" політичного проекту. Тепер стає зрозуміло, що жодного реального політичного об'єднання та ідейної єдності у лавах "платформи" не існує. Верховодять особисті амбіції "акціонерів", які мають, мабуть, принципово різні плани на проект", – пояснив анонімний співрозмовник.

Він також зазначив, що юридично "Опозиційної платформи – За життя" не існує, а отже, "немає партії, яка могла б висунути кандидатуру Юрія Бойка".

"Відповідно, йому доведеться йти шляхом самовисування. А уявне об'єднання, так остаточно і не народившись, уже готове розвалитися. Розкольникам усі їхні спроби розколоти "Опозиційний блок" повернулися, як то кажуть, бумерангом", – підсумувало джерело.

Нагадаємо, раніше журналістом Дмитром Казанським, було висловлено припущення, що соратник одіозного Медведчука виявився координатором сепаратистів.

Більш того, за інформацією  ЗМІ, Перлин – координатор антиукраїнських груп в медіапросторі на мирній території нашої країни. Про це свідчать документи початку 2015 го. У них, зокрема, стверджується, що Перлин давав вказівку про розміщення на фасаді одного зі столичних будинків прапора «Новоросії» і макета вибухового пристрою.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Інформація про візит якогось Дмитра, представника кума Путіна, з'явилася в Telegram-каналі «Це ДНР, дитинко». У повідомленні вказувалося, що людина яка прибула погоджує призначення людей Медведчука на ключові посади в «республіках».

Тоді ж в ФБ журналіст Денис Казанський висловив припущення, що візитером міг бути Дмитро Перлин.

Сам Перлин, позиціонує себе засновником Московської школи політичного консалтингу, «зачекінив»!