Святослав Вакарчук на заході британського української спільноти в Лондоні натякнув, що планує йти в політику. За словами співака, він хотів би привести в українську політику як можна більше нових облич, а влада його не цікавить.

"Я в ділі і ви дізнаєтеся більше найближчим часом. Я хотів би привести в українську політику якомога більше нових облич. Влада як така мене не цікавить", – саме так Вакарчук відповів на питання, чи буде балотуватися на виборах президента України у 2019 році.

Лідер групи "Океан Ельзи" поділився, що розчарований нинішнім станом української політики. Він вважає, що Україні потрібні нові політичні лідери, а не революції.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Те, що рухає мною в політиці, – це розчарування в зв'язку з нинішнім станом української політики. Дивитися на всі ці обличчя на білбордах навколо Києва нестерпно", – пояснив Вакарчук.

Вакарчук привів у приклад Ірландію, яка "втратила половину свого населення після картопляного голоду, але рухалася далі і зараз має ВВП на душу населення вище, ніж у метрополії".

"Ми не повинні потрапити в пастку Путіна, поставивши питання про російську агресію на вістрі президентської кампанії. Внутрішні проблеми – боротьба з корупцією і реформа судової системи повинні бути в центрі уваги", – додав він.

Проте, прес-секретар музиканта Вікторія Хоменко в одному з інтерв'ю заявила журналістам, що не може сказати більше того, що він сам сказав.

"Кожен, звісно, буде інтерпретувати слова Святослава як захоче, але я не можу нічого більше сказати, крім того, що він сам сказав", – зазначила Хоменко.