Голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та ЖКГ, нардеп від “Слуги народу” Андрій Герус у коментарі виданню “ГОРДОН” заявив, що позафракційній народній депутатці Анні Скороход треба звернутися у правоохоронні органи, якщо вона підозрює його в лобіюванні відкриття імпорту електроенергії з Росії.

“Я такої нісенітниці навіть не коментую. Вона знає адреси правоохоронних органів – нехай іде до них і робить усе в законному порядку. Навіщо робити такі заяви? Напевно, людина хоче в такий спосіб привернути до себе увагу. У парламенті у неї вже склалася певна репутація. Я впевнений, що її мотивують люди, з якими ми проводимо певні заходи, пов’язані з демонополізацією ринків. Це нормальний робочий процес, коли кого можуть – того знаходять, і використовують їх у своїх інтересах. Таких депутатів у Верховній Раді десь із десяток. Я їх знаю поіменно. Якщо людина готова, щоб її використовували, то тут питання вже до неї самої”, – зазначив Герус.

Додамо, що виключена із фракції “Слуга народу” нардепка, член комітету Верховної Ради з енергетики та ЖКГ Анна Скороход заявила, що Герус отримує гроші за лобіювання поправки, яка відкрила імпорт електроенергії з Росії.

“Розглядається законопроєкт у другому читанні, №2233, яким забороняється імпорт, є поправка про заборону імпорту за двосторонніми договорами з Російської Федерації, і також на внутрішньодобовому ринку. Але водночас не забороняється продаж електроенергії з Російської Федерації на ринку “на добу наперед”, що для мене щонайменше є питанням, чому так. Напевно, пан Герус намагається таки відпрацювати ті гроші, які отримав за внесення цієї поправки ще два місяці тому. Іншого пояснення я просто знайти не можу”, – сказала політикиня.

Також нагадаємо, що раніше Скороход заявила про те, що найближчим часом з партії “Слуги народу” вийде 11 нардепів

“Колеги телефонують і кажуть, що найближчим часом збираються приєднатися (до групи, створення якої у ВР анонсували виключені зі “Слуги народу”)”

Вона додала, що не може назвати прізвища. Проте зазначила, що це люди, які хочуть, щоб їх чули і з ними рахувалися. За словами Скороход, нову групу ще не назвали.

У свою чергу голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко заявив, що у партії про можливий вихід депутатів нічого не чули. Він також додав, що “Слуга народу” уже “припинятиме коментувати заяви Скороход”.

За словами Корнієнка, у фракції “нормальна робоча атмосфера”, наразі депутати працюють у комітетах або виїзних комітетах і готуються до наступного пленарного засідання.