Зеленський у інтерв’ю виданню Channel 4 News заявив, що дещо здивований можна сказати лицемірством деяких представників США у контексті відносин з Україною. Адже спершу вони обіцяють в лице допомогти на розхвалюють нашу силу і мужність, а потім різко припиняють підтримку.

За майже п’ять років президентства я, з одного боку, бачив усе. Але коли я говорю з політиками, інколи думаю, що не бачив нічого… Усі усміхаються, обіймають, кажуть: «Ви стійкі, ви такі сильні, ви – справжній чоловік, лідер вільного світу. Ви врятували нашу демократію… Ми могли б втратити пів Європи, і Росія напала б на США, країни НАТО, і ми маємо дати вам усе, все що маємо.» І потім – наче команда «стоп, знято»,
– заявив Зеленський.

Також президент України описав обсяги військової допомоги від США. В цьому контексті він зазначив, що справді США були потужним партнером, особливо на початку повномасштабного вторгнення, коли стояло питання виживання нашої держави. Але для того, аби закінчити війну Україні потрібна підтримка такої ж потужності, яка наразі не забезпечується.

«Вони (США – ред) багато допомогли нам, аби ми вистояли. Я вважаю, вони можуть допомогти нам більше, аби ми перемогли», – запевнив Володимир Зеленський.

При цьому, щодо конгресменів, президент України зазначив, що не хвилюється про підтримку України, адже провів з ними зустріч і задоволений її результатами.

«Я з ними зустрічався. Коли я з ними сідаю і в нас діалог, тет-а-тет чи в команді, у більшості, 99,9% випадків вони – на моєму боці», – пояснив український лідер.