Яценюк мріє очолити «Батьківщину», але Аваков може бути «швидше», пише телеграм канал Женщина с Косой.

І хоча прес-служба партії вчора спростувала інформацію про те, що Тимошенко йде, телеграм канал всеодно зазначає, що в кулуарах, говорять про те що Юлія Володимирівна думає йти з політики через рік, а зараз кулуарно йде аукціон по “продажу” партії «Батьківщина».

Крім всіх відомих Ахметова, Коломойського, і Молчанової в аукціоні хочуть взяти участь Яценюк і Аваков у яких немає зараз «своїх» вдалих політичних проектів, але у яких грошей не менше, ніж у ІВК і Ахметова – інсайдить телеграм канал Женщина с косой.

Новина підняла не бувалий резонанс, тому вчора, пресс-служба Батьківщини, заявила що подібні повідомлення у ЗМІ є “маячнею”, розповіла прессекретарка політика Марина Сорока.

Вона підкреслила, що повідомлення у деяких ЗМІ з посиланням на власні джерела про те, що Юлія Тимошенко готується оголосити про відхід з великої політики, не відповідають дійсності, і назвала це “дурнею і маячнею”.

Відзначимо, деякі ЗМІ пишуть, що про рішення Юлія Володимирівна оголосить лише на початку наступного року, а прийняла вона таке рішення після зустрічі з “впливовою людиною” – ось тому вона мовляв і вирішила піти з високо піднятою головою, “як Пінчук”.

Водночас, вчора, Журналісти видання “Страна” продемонстрували, де лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко перебуває на самоізоляції після лікування коронавірусу.

Юлія Тимошенко та її дочка Євгенія з чоловіком Артуром Чечоткіним, які теж заражені короновірусною інфекцією, живуть в елітному передмісті, в сусідніх селищах по Старообухівській трасі.

Лідерка “Батьківщини” багато років знімає особняк в Козині з особистим пляжем і мальовничим садом. Будинок знаходиться в закритому котеджному містечку “Срібна хвиля”, за документами особняк на 588 кв м. та земельна ділянка на 33 сотки належить кузини політикині Тетяні Шараповій (донька Антоніни Ульяхіної, тітки Тимошенко). Українці ж зазначають, що в таких умовах можна хворіти і докоряють політикині за такі статки.

Варто також зазначити, що Ульяхіна ж є власницею ще 27 “золотих” соток по сусідству, додали у виданні.

Нагадаємо, 2 вересня хвора на Covid-19 лідер Батьківщини Юлія Тимошенко повідомила, що пережила кризовий стан. З’явилася можливість поступово повертатися до нормального життя, поділилася народна обраниця на своїй сторінці в Facebook. Політик додала, що майже два тижні боротьби з важкою хворобою вплинули на відчуття реальності.
23 серпня стало відомо, що Юлія Тимошенко захворіла на коронавірус. Прессекретарка політика Марина Сорока уточнювала, що стан лідера Батьківщини лікарі оцінюють як важкий.